Sekcja pływacka

Klasa 3b

Klasa 2b

Miłosz Stachowicz-trener pływania-UKS7 Sopot:

• Prekursor sopockiego pływania-założyciel pierwszej sportowej klasy pływackiej przy SP7 w Sopocie
  • Wychowawca wielu Mistrzów Polski Juniorów od 12 do 18 lat
  • Wychował Mistrzynię Polski Seniorek
  • Jego podopieczna zdobyła m.in. dwa srebrne medale w sztafetach 4x 100m st. dowolnym i zmiennym podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Moskwie ( 5-te m-sce indywidualnie na 100m st. Dowolnym)
  • Trener Kadry Narodowej w latach: 1998-2003
  • Wychowawca wielu Członków Kadry Narodowej
  • Współpracujący z Kadrą Województwa Pomorskiego
  • Obecny trener zawodnika Kadry Narodowej, rekordzisty Polski- Mikołaja Filipiaka

Miłosz Stachowicz

trener joanna belof

Joanna Belof

• Trener pływania w klubie Uczniowskim Klubie Sportowym 7 Sopot i w Szkole Podstawowej nr 7 w Sopocie.
  • Współzałożycielka sportowych klas pływackich w Szkole Podstawowej nr 7.
  • Wychowała wielu przyszłych medalistów i finalistów Mistrzostw Polski Dzieci, Młodzików i Juniorów.
  • Współpracuje od lat z Kadrą Województwa Pomorskiego Mlodzików.
  • Organizator letnich obozów sportowych w naszym klubie i szkole.
  • Pełni funkcję Sekretarza Klubu Uczniowskiego Klubu Sportowego 7 Sopot.
  • Wychowawca i bezpośredni trener sportowej klasy pływackiej 6b Szkole Podstawowej nr 7 w Sopocie.

Agnieszka Suchcicka

• Trener pływania w Uczniowskim Klubie Sportowym UKS Siódemka Sopot i w Szkole Podstawowej nr 7 w Sopocie
  • Wychowała wielu przyszłych finalistów i medalistów Mistrzostw Polski Dzieci, Młodzików i Juniorów
  • Jej wychowanek Mikołaj Filipiak z którym pracowała prze pięć lat jest obecnie rekordzistą i Mistrzem Polski oraz członkiem Kadry Narodowej